כתבו עלינו

מידות טובותמה:"מידות טובות" – מכירת התרמה שהכנסותיה לטובת עמותת "צימאון". פריטים ייחודיים מארונותיהם של סלבס כגל גדות, נינט טייב, דפנה לוסטיג, גלית גוטמן, נטע גרטי, רותם סלע ועוד. האירוע ביוזמת הסטייליסטית לימור זוהר שביט ואפרת אמון מתי: חמישי ה-4.6, שעות: 18:00-23:00 איפה: מתחם רביעיית פלורנטין, המעון 3 (פינת אברבנאל) תל אביב

3 ביוני 2015
מאקו

למאמר המלא לחצו!

"עלמקל" גלידרייה חדשה שנפתחה השבוע בפלורנטין מבטיחה לשנות את כל מה שחשבתם על ארטיקים ועל גלידות …השניים מצאו מקום קטן ברביעיית בניינים בפלורנטין החדשה, ופיתחו את שיטת הכנת הגלידה..

גיל גוטקין עיתון הארץ 11.7.2015

למאמר המלא לחצו!

החל שיווק 40 חנויות בפרויקט רביעיית פלורנטין בת"א לפני כולם  > > חברת YBOX בבעלות האחים יעקב ויהודה גורסד, המסיימת בימים אלו להקים את פרויקט "רביעיית פלורנטין", שצפוי להימסר בקרוב לרוכשים, החלה בימים אלה לשווק את שטחי המסחר בקומת הכניסה של הפרויקט. המתחם המסחרי כולל 3,500 מ"ר שבהם 40 חנויות כגון בתי קפה, מסעדות ומכון כושר.

שלומית צור, גלובס- 03/2015

למאמר המלא לחצו!

שדרת קניות חדשה בשטח של כ-7,000 מ"ר על פי המודל של רחוב הקניות בממילא בירושלים, תוקם במתחם פרויקט "רביעיית פלורנטין", כך נודע ל"המקומון". השדרה צפויה לכלול כ-40 חנויות, מסעדות, בתי קפה ומועדון כושר, וכן חניון תת-קרקעי צמוד עם כ-100 מקומות חניה, בין החברות שכבר נתנו את הסכמתן להיכנס למתחם החדש: רשתות בתי הקפה "בייקרי 19" ו"לנדוור", מסעדת ווק ריפבליק  ועוד.

משה כהן
המקומון תל אביב
04/2015.

למאמר המלא לחצו!

יעקב גורסד, אחד הבעלים של "רביעיית פלורנטין", התגייס לארגן ארוע התרמה לעמותת "צימאון".האירוע יתקיים במתחם פלורנטין ביום חמישי הקרוב. באירוע יימכרו בגדים נבחרים שנתרמו על ידי 50 מפורסמים. כל ההכנסות מיועדות לארוחות חמות לילדים ולשיפור התנאים ב-80 גני ילדים בדרום תל אביב.

ג'רוזלם פוסט – 10 ביוני 2015

למאמר המלא לחצו!

"רביעיית פלורנטין" מהווה מתחם דומיננטי ואיקוני של מגורים, מסחר ושטחי ציבור בשכונה הדרומית בעיר.בנוסף להיותו יוצא דופן בצורתו האמבית והרכות העיצובית שלו, הוא משמש קטליזאטור עירוני ומחולל שינוי, שצפוי לתרום למינוף השכונה הותיקה למרקמה ולאיכות החיים בה.

3.5.2015 מגזין דומוס רביעיית פלורנטין,

תל אביב אילן פיבקו אדריכלים טקסט: דבר המתכננים צילום: עמרי אמסלם

למאמר המלא לחצו!

שיטת המקל והגלידה: "עלמקל" משגעת את פלורנטין

הגלידה "עלמקל" שנפתחה בפלורנטין ברעש גדול מציעה ארטיקים מושקעים במיוחד, ותעלה לכם פחות מארטיק תעשייתי ממוצע בקיוסק. שווה

טיים אאוט – 16.7.2015

שירי כץ

למאמר המלא לחצו!

רשת בתי הקפה לנדוור ומאפיית הבוטיק בייקרי 19 חתמו על חוזה שכירות לפתיחת סניפים בשדרת הקניות שעתידה להיפתח בפרויקט רביעיית פלורנטין בתל אביב.
לנדוור שכרה שטח של 185 מ"ר ובייקרי שכרה סניף של 47 מ"ר.
דמי השכירות הממוצעים במתחם יהיו 230 שקל למ"ר, נמוכים מאלה שמשלמים שוכרים בשדרות רוטשילד או בקניון עזריאלי תל אביב.
השדרה, שמשווקת קבוצת וויי-בוקס, תכלול שטח מסחרי של 3,500 מ"ר.

אורנה יפת
כלכליסט-11/03/2015

למאמר המלא לחצו!

ואם כבר אייל חדד, נציגנו בענייני אופנה נצפה השבוע עם שיר אור (עוד אחות מוצלחת למשפחת אור), בשיחה ערב על פתיחת חנות האופנה החדשה שלה MONAGE במתחם רביעיית פלורנטין.

ליאור לרנר
מוסף ידיעות אחרונות
03/2015

למאמר המלא לחצו!